سلام، به شتاب‌دهنده رامان خوش آمدید

شتاب دهنده رامان

10 استارتاپ برتر حوزه سلامت(پارت دوم)

10 استارتاپ برتر حوزه سلامت(پارت دوم)

5.AceCann

AceCann یک شرکت حشیش پزشکی با ارزش 15 میلیون دلار است که به کشت ارگانیک، پردازش و استخراج محصولات حشیش پزشکی درجه یک برای بازار اروپا اختصاص دارد. ماموریت ما توسعه محصولات سازگار و با کیفیت بالا است که به بیماران امکان دسترسی به نوآوری های تغییر دهنده زندگی و زندگی سالم تر و طولانی تر را می دهد. این محصولات به دقت با بالاترین استانداردهای دارویی تولید می شوند و تمایز منحصر به فردی را برای AceCann در بازار رو به رشد حشیش پزشکی ایجاد می کنند.

پدرو رهبر استراتژی رشد AceCann برای تحقق چشم انداز این شرکت برای تبدیل شدن به شرکت پیشرو حشیش در اروپا است. تمرکز روزانه او بر رشد عملیات تجاری، افزایش سرمایه برای اجازه دادن به این رشد و ساخت عملیاتی از تولید، تحقیق و توسعه AceCann و رفتن به عملکردهای بازار است.

6.Minoryx Therapeutics

Minoryx یک شرکت بیوتکنولوژی در مرحله بالینی است که بر کشف و توسعه درمان‌های جدید برای بیماری‌های ژنتیکی شدید و یتیم سیستم عصبی مرکزی (CNS) با نیازهای پزشکی برآورده نشده بالا متمرکز است.

مارک در سال 2011 شرکت Minoryx را تأسیس کرد و از آن زمان تاکنون نقش مدیر عاملی را بر عهده گرفته است. او دکترای شیمی را از دانشگاه بارسلونا گرفت و بیش از 15 سال تجربه در کشف و توسعه دارو دارد. قبل از تأسیس Minoryx، او در Crystax Pharmaceuticals و Oryzon Genomics کار می کرد که در آنجا چندین پروژه تحقیقاتی را مدیریت کرد.

7.Lyndra Therapeutics

Lyndra Therapeutics پیشگام درمان های خوراکی طولانی اثر است که یک پیشرفت بزرگ بالقوه در دارورسانی خوراکی است. پلت فرم اختصاصی LYNX™ دارورسانی Lyndra برای ارائه دارو به مدت یک هفته یا بیشتر به صورت خوراکی طراحی شده است.

پاتریشیا هورتر، دکتری، مدیرعامل Lyndra Therapeutics و عضو هیئت مدیره Lyndra است. او در سال 2019 مدیرعامل شد و جانشین امی شولمن، رئیس اجرایی هیئت مدیره و یکی از بنیانگذاران Lyndra شد. دکتر هرتر که به‌عنوان یکی از «سرسخت‌ترین زنان در علوم زندگی» در شرکت FiercePharma نام‌گذاری شده، رهبری است که به طرز تهاجمی اجرا می‌کند و از طریق چشم‌انداز و استراتژی‌هایی که به وضوح بیان شده، شتابی برای تغییر و رشد سازمانی ایجاد می‌کند.

8.ShouTi

نیاز جهانی بیماران همچنان بسیار زیاد است و با خواص دارویی افزایش یافته، مانند بهبود فراهمی زیستی خوراکی، پایداری برتر، لجستیک آسان تر و کاهش هزینه، داروهای مولکولی کوچک می توانند بازاری به ارزش بیش از 300 میلیارد دلار در سال را پوشش دهند.این دقیقا همان کاریست که تیم ShouTi انجام میدهد.

دکتر استیونز به پیشگامی در زمینه کشف دارو مبتنی بر ساختار کمک کرد. او در کشف و توسعه چندین مولکول درمانی که تبدیل به داروهای موفقیت آمیز شده اند، مشارکت داشته است، از جمله Palnziq™، که در داروسازی BioMarin توسعه یافته و در سال 2018 برای درمان فنیل کتونوری تایید شده است. قبل از Structure، دکتر استیونز مؤسسه بریج را در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی (USC) و مؤسسه iHuman را در دانشگاه شانگهای تک تأسیس کرد. دکتر استیونز که یک محقق پرکار است، بیش از 400 نشریه با داوری را تالیف کرده و چندین جایزه دانشگاهی و صنعتی دریافت کرده است.

9.ReCode Therapeutics

“ما دنیایی را تصور می کنیم که در آن افراد مبتلا به بیماری های ژنتیکی می توانند به طور کامل از وعده داروهای ژنتیکی بهره مند شوند. داروهای جدید mRNA و اصلاح ژن ما این پتانسیل را دارند که این موضوع را به واقعیت تبدیل کنند.” شعار زیبای مجموعه ReCode که پیشتازی در حوزه ژنتیک و سرطان است.

حوزه های درمانی تمرکز
فیبروز سیستیک
دیسکینزی مژگانی اولیه
برخی سرطان ها و بیماری های سیستم عصبی مرکزی (CNS).

دکتر سلیمان یک پزشک، توسعه دهنده دارو و فروشنده با بیش از 25 سال تجربه در ساخت و تغییر شرکت های کوچک و بزرگ بیودارو است.

او قبل از اینکه در ژانویه 2022 مدیرعامل ReCode Therapeutics شود، به عنوان رئیس و مدیر عامل الکتور، یک شرکت پیشرو ایمونونورولوژی و ایمونونکولوژی که در آن نقش مهمی در رشد، افزایش مقیاس، افزایش سرمایه و پیشرفت در مراحل آخر داشت، خدمت کرد.

10.Tricog Health

تشخیص از راه دور قلب یک راه موثر برای توانمندسازی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است. Tricog با فناوری قوی هوش مصنوعی، با پشتیبانی از تخصص انسانی، پیشرو در فضای Medtech است که شرایط بحرانی قلبی عروقی را با شناسایی به موقع و دقیق حل می کند. این سفری بود که در سال 2014 توسط بنیانگذار، دکتر Charit Bhograj – یک متخصص قلب و عروق آغاز شد.

مرد پشت Tricog یک متخصص قلب و عروق است. او با بیش از 16 سال تجربه می آید و رئیس قلب و عروق بیمارستان ویکرام است. چیزی که دکتر بوگاراج را به یک رهبر فوق‌العاده تبدیل می‌کند، توانایی او در انجام چند کار است. از عملیات پزشکی گرفته تا استراتژی کلی کسب و کار – او از همه چیز مراقبت می کند!دکتر چاریت یک متخصص قلب مداخله ای با آموزش است که MBBS خود را در بیجاپور، MD در پزشکی عمومی در بلگاوم و DM در قلب و عروق در چنای به پایان رساند و به عنوان مشاور متخصص قلب در بیمارستان ویکرام و رئیس خدمات بالینی در بیمارستان باپتیست به خانه بازگشت به بنگلور. شکاف قابل توجهی در ارائه مراقبت‌های بهداشتی وجود دارد که منجر به از دست رفتن میلیون‌ها نفر می‌شود، Tricog Health یکی از بزرگترین شرکت‌های هوش مصنوعی بهداشتی در جهان را تأسیس کرد که از فناوری مدرن برای تشخیص و مدیریت سریع بیماری‌های قلبی استفاده می‌کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.